Článok z Malacky.sk Strojár vysoko vyhral v Kolárove (30.09.2019)

Malackým hádzanárom sa podarilo v štvrtom kole zvíťaziť na palubovke HŠK 74 Kolárovo 42:29. Na toto vysoké víťazstvo Malačanom stačila aj značne oklieštená zostava, domáci kládli odpor len v úvodných desiatich minútach, potom už naplno koncertoval celok zo Záhoria. Prvý polčas Strojár vyhral 25:16, čiže zápas sa v tom druhom iba dohrával. Malačania nakoniec bez väčších starostí dokráčali za dvoma bodmi po výsledku 42:29. Najlepším strelcom hostí bol Roman Valachovič s deviatimi gólmi, po sedem presných zásahov strelili Peter Puškáč a Lukáš Konečný.
Malačania sa po štyroch kolách s piatimi získanými bodmi nachádzajú na piatom mieste, ale na prvý Pezinok strácajú len dva body. Najbližší zápas hráčov Strojára čaká v sobotu 5. októbra o 18.00 h, na domácej palubovke privítajú B tím Slovana Modra

HŠK 74 Kolárovo – Strojár Malacky 29:42 (16:25)
Zostava Malaciek: Roman Piaček (Miroslav Velebný) – Jakub Krajčír (4), Tomáš Baláž (2), Lukáš Konečný (7), Ján Janoštiak (5), Michal Ichman (4), Roman Valachovič (9), Mário Prevaj (4), Peter Puškáč (7)