Článok z Malacky.sk Futbalisti Malaciek prehrali v Moste (09.09.2019)

Futbalisti FC Malacky zažívajú neúspešný vstup do sezóny, keď sa im nepodarilo vyhrať ani v piatom ligovom stretnutí. V sobotu 7. septembra podľahli domácemu Mostu pri Bratislave 1:3 aj napriek polčasovému vedeniu 1:0. Jediným malackým strelcom v sychravom zápase bol Jakub Hradil. Domáci otočili zápas v rozmedzí šiestich minút po návrate zo šatní zásluhou Tomáša Hrutku a Filipa Šimoru. Poisťovací tretí gól Mosta 20 minút pred koncom opäť Tomáš Hrutka.
Malackí futbalisti v úvodných piatich kolách získali len tri body za tri remízy, po víkende sa nachádzajú na 14. mieste tabuľky. Vylepšiť si svoje postavenie môžu už v nedeľu 15. septembra o 16.30 h. Na domácom štadióne privítajú posledný tím tabuľky FK Slovan Ivanka pri Dunaji, ktorý zatiaľ získal iba jediný bod.

FK Slovan Most pri Bratislave – FC Malacky 3:1 (0:1)
Góly: 52. a 71. T. Hrutka, 56. F. Šimora – 34. J. Hradil

Zostava Slovan Most: Mário Idlbek – Matej Havrila, Filip Šimora, Oliver Vecsei, Adam Dunda, Marek Habaj (Adam Semančík), Martin Juraško (C), Tomáš Hrutka (Ján Kohút), Oliver Morócz, Michal Englman (Patrik Cíger), Daniel Valach.

Zostava FC Malacky: Juraj Krkošek – Jakub Hradil, Jakub Sagula, Adam Velický, Lukáš Rupec, Samuel Livora, Pavol Michalovič (Mladen Vučić), Denis Pecho (Andrija Bakrač), Julian Caro Sepulveda, Juraj Miklušičák, Edmund Addo (Branislav Martinka).