Článok z Malacky.sk Malačania prehrali u lídra 1:2 (21.10.2019)

Malackí futbalisti v rámci 12. kola tretej ligy BFZ vycestovali na pôdu ligového lídra z Rače. Domáci vybojovali tri body po výhre 2:1, avšak Záhoráci im nič nedarovali a na ihrisku vedúceho mužstva bojovali o body až do konca stretnutia. Jediný gól Malaciek strelil v 31. minúte Juraj Miklušičák, ktorý vyrovnával na 1:1. Domáci o svojom víťazstve rozhodol tesne pred koncom prvého polčasu zásluhou Jakuba Čižnára. Po dvanástich kolách Malačanom patrí ôsma priečka, najbližšie ich čaká domáci zápas proti ŠK Báhoň. Ten sa odohrá v nedeľu 27. októbra o 14.00 h.

FK Rača Bratislava – FC Malacky 2:1 (2:1)
Góly: 25. Lukáš Maďarík, 45. Jakub Čižnár – 31. Juraj Miklušičák
Zostava FK Rača Bratislava: Michal Droppa – Samuel Kňažek, Boris Rybánsky, Lukáš Bukovinský, Lukáš Maďarík, Richard Zošš (Martin Mitrík), Jakub Čižnár, Andrej Rakučiak (Martin Kubala), Dominik Adam (C), Matúš Bellay (Dávid Štedl)
Zostava FC Malacky: Juraj Krkošek – Lukáš Rupec, Tomáš Kovárik (C), Andrija Bakrač, Adam Velický, Jakub Sagula, Samuel Livora, Mladen Vučić (Pavol Michalovič), Denis Pecho (Jakub Hitmar), Juraj Miklušičák, Julian Caro Sepulveda