Článok z Malacky.sk Strojár na úvod sezóny vysoko prehral s nováčikom (05.09.2018)

Malackým hádzanárom nevyšiel prvý zápas novej extraligovej sezóny podľa ich predstáv. Na domácej palubovke podľahli nováčikovi z Piešťan22:28.
    Hostia dominovali od začiatku stretnutia. Keďže to bol prvý zápas Piešťancov medzi elitou, po desiatich minútach na ukazovateli svietilo prekvapivé skóre 8:1 pre MHK. Strojár bol aktívnou hrou Piešťan vykoľajený a nespamätal sa až do konca prvého polčasu, ktorý Malačania prehrali vysoko 10:16. V druhom polčase sa hra vyrovnala, Malačania sa doťahovali na súpera, avšak extraligový nováčik si už náskok dokázal ustrážiť. Ku koncu stretnutia ho Piešťanci dokonca zveľadili a zápas skončil 28:22 v ich prospech. Nový tréner Strojára Marián Rummel po zápase priznal, že výsledok plne odzrkadľuje priebeh stretnutia a MHK Piešťany bol v zápase lepším mužstvom. Najbližšie extraligové stretnutie odohrajú Malačania v sobotu 8. septembra v Šali.

TJ Strojár Malacky – MHK Piešťany 22:28 (10:16)
Zostava Strojára Malacky: Marek Kuklovský (Dušan Roško, Roman Piaček) – Jakub Krajčír, Tomáš Baláž (1), Pavol Bízek, David Rybjanský (1), Robert Baláž, Martin Hlaváč, Ivan Oslej (3), Anur Burnazovič (7), Tomáš Stachovič (1), Roman Valachovič (3), Mário Prevaj (1), Marijo Grab (3), Yevhen Rakatynets (2)