Článok z Malacky.sk Malackí futbalisti prehrali v Ivanke 0:2 (01.04.2019)

Futbalisti FC Malacky majú vstup do druhej polovice tretej ligy BFZ ako na hojdačke. Po minulotýždňovom víťazstve nad Dunajskou Lužnou v nedeľu prehrali v Ivanke pri Dunaji 0:2. Domáci si góly rozdelili do oboch polčasov, v prvom sa v 25. minúte presadil z penalty kapitán Ivanky Matej Krištofík. Rovnaký hráč skóroval aj v 72. minúte, Malacky tak prehrali o dva góly. Najbližší zápas odohrajú naši futbalisti v nedeľu 7. apríla o 16.30 h na domácom ihrisku proti PŠC Pezinok.

FK Slovan Ivanka pri Dunaji – FC Malacky 2:0 (1:0)
Góly: 25. (11 m), 72. Matej Krištofík
Zostava FC Malacky: Patrik Javorský – Lukáš Rupec, Štefan Kovárik, Daniel Čeřovský (Andrija Bakrač), Adam Velický, Mário Lörinczi (Pavol Michalovič), Samuel Livora, Mladen Vučić, Juraj Miklušičák (C), Vladimír Ronec, Tomáš Mifkovič (Denis Pecho)