Článok z Malacky.sk Malackí futbalisti remizovali s Tomášovom (02.09.2019)

Futbalisti FC Malacky sa nedočkali víťazstva ani vo štvrtom ligovom zápase. S Tomášovom na domácom ihrisku uhrali opäť iba remízu 1:1. Hostia sa ujali vedenia už v piatej minúte, presadil sa Filip Kusalík. Stav 0:1 vydržal až do 71. minúty. Za Malacky vyrovnávala nová posila Jakub Sagula.
Malačania po tretí raz v rade remizovali, po štyroch kolách majú na svojom konte tri body. O prvé víťazstvo sa pobijú v sobotu 7. septembra o 10.00 h v Moste pri Bratislave.

FC Malacky – ŠK Tomášov 1:1 (0:1)
Góly: 71. Jakub Sagula – 5. Filip Kusalík
Zostava FC Malacky: Juraj Krkošek – Lukáš Rupec, Jakub Sagula, Štefan Kovárik (C), Adam Velický, Samuel Livora, Branislav Martinka (Pavol Michalovič), Denis Pecho, Julian Caro Sepulveda, Juraj Miklušičák, Jakub Hitmar (Jakub Hradil)
Zostava ŠK Tomášov: Richard Brauneis – Tomáš Marhula, Martin Baďura (C), Ján Zentko, Viktor Kálmán, Tomáš Múčka, András Šándor, Filip Kusalík, Richard Novotný, Marek Bončo (Marko Kačmarek), Marek Kocsis (Pavol Jančovič)